Amazon Arbitraj’da Para ve Zamandan Tasarruf Etme Yöntemi | Amazondan Para Kazanma

 

Amazon Arbitraj’da Para ve Zamandan Tasarruf Etme Yöntemi | Amazondan Para Kazanma

 

 

İnternetten para kazanma konusunda Amazon arbitraj modelini sizlere önermemizin ve aktarmamızın en büyük sebeplerinden biri de tasarruf açısından bizlere çok büyük imkânlar sunması. Amazon online arbitraj tekniğinde bizlere para kadar zaman tasarrufu da gerekli olacaktır ve aslında paradan daha fazla işimize yarayacak bu zaman tasarrufunu doğru bir şekilde kullandığımız takdirde internetten ek gelir kazanma için başladığımız yolumuzda kendi işimizin yerine geçecek bir ticaret ağını yaratabiliriz.

Amazon Arbitraj modelinde ticaret yaparken ürünleri 3.parti websitelerden (ebay,kmart vb.) ya da Amazon kupon sitelerinden tedarik ediyoruz. Burada bizler için önemli olan ürünün nereden alındığı değil ürünlerin Amazonda satış yapacağımız listeyle eşlik sağlıyor olması olacak. Kupon sitelerinden tedariğimizi sağladığımız sürece ürünleri zaten Amazonda ürünleri satacağımız listeler üzerinden tedarik ettiğimiz için ürün eşliği konusunda bir problem yaşamıyoruz fakat eğer ki ürünleri dış siteler üzerinden tedarik edeceksek dış sitelerdeki listeler ve amazonda satış yapacağımız listelerin eşliğini nasıl sağlarız? Tabiki her siteye girip ürün listelerini tek tek incelemek ve bu ürünlerin aynılarını Amazon üzerinde de arayarak eşlik sağlayan ve aynı zamanda bizlere kâr bırakacak oranda fiyat farkına sahip olan ürünleri bulmak pek de mümkün olmayacaktır. Bu konuda nasıl işinizi kolaylaştırabileceğinize dair en gelişmiş yöntemleri kanalımızda ve eğitimimizde siz de hemen inceleyebilirsiniz. Bu yazıda sizlerle paylaşacağım aracı uygulama ise Tactical Arbitrage olucak. Tactical Arbitrage aracılığıyla biz de kolaylıkla kârlı ürünler bulup Amazon Arbitraj modelinde satarak internetten para kazanmaya başlayabileceğiz.

Tactical Arbitrage Nedir ?

Tactical arbitrage website tabanlı hizmet veren bir aracı tarama  programıdır. Site Amazon Arbitraj modeliyle internetten ek gelir yaratmak isteyenler için vazgeçilmez bir araç olarak kabul edilebilir. Bu aracı uygulama bizlere istediğimiz kategorilerde aratmalar yaparak bu aratmaları istediğimiz kategorilere göre inceleme şansı verir. Örnek olarak site üzerinden ters arama yöntemiyle aratma yaparak Amazonun bir kategorisindeki tüm ürünleri Amerika pazarındaki diğer sitelerde aratabilir ve sizlerin belirlediği kâr oranlarına sahip eşlik sağlanan listeleri sizlere sunması için uygulamaya komut verebilirsiniz. Elinize geçen sonuçlar sizlerin sadece birkaç tıkla hemen alıp satabileceğiniz ve istediğiniz oranlarda kâr bırakacak ürünler olacaktır. Tabiki bu ve bunun gibi uygulamaları diğer kişilerden iyi bir şekilde kullanmadığınız sürece ortalama bir satıcı olarak Amazon arbitraj ticaret ağınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş seviyedeki teknikleri kanalımızdan inceleyebilir ve eğitim paketimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir