Fiverr Kayıt Olma

Merhabalar, sizlere bu yazımızda Fiverr kayıt olma hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Fiverr, dijital ortamda hizmetlerin satıldığı bir platformdur. Şimdi sizlere resimli olarak adım adım nasıl kayıt olacağınızı anlatacağız.

1- Öncelikle fiverr.com adresine gidip sağ köşeden Join butonuna tıklayalım.

fiverrkayitolma1

2- Açılan ekranda hemen bir adet email adresimizi yazıp ilerliyoruz. Tek kullanımlık email olmamasına dikkat edelim lütfen. Bu Fiverr tarafından yasaklanan ve yasal olmayan bir işlemdir.

fiverrkayıtolma2

3- Hemen sonra karşımıza gelen bu ekranda ise tabii ki kendimize bir kullanıcı adı ve şifre belirleyeceğiz. Bunları giriş yaparken kullanacağız. Kullanıcı adımız ise iş ilanlarımızda gözükecek olan isimdir. İyi bir seçim yapmayı unutmayın!

fiverrkayitolma3

Evet arkadaşlar Fiverr kayıt olma işte bu kadar basit. Bu işlemden sonra verdiğimiz e posta adresine bir adet doğrulama e postası gelecektir. Lütfen Spam kutumuzu da kontrol etmeyi unutmayalım ki doğrulama postasını görebilelim.

Eğer Fiverr iş ilanı açma ile ilgili bilgi istiyorsanız hemen buraya tıklayın ve o yazıyı okuyun!

Aynı zamanda Youtube kanalımızda sizlere Fiverr aracılığı ile yapabileceğiniz birçok işi göstermekteyiz. Bunlardan birisine odaklanarak istediğiniz kazançları elde edebileceğinize eminiz! O yüzden lütfen Youtube kanalımızı da buradaki linkten takip etmeyi unutmayalım.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi kazançlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir